O nas

Przychodnia weterynaryjna KruVet powstała z pasji do niesienia pomocy zwierzętom dwojga lekarzy weterynarii z wieloletnim doświadczeniem – lek. wet. Dawida Kruszyńskiego oraz lek. wet. Leny Podeszko.

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każdy pacjent zostanie otoczony profesjonalną i troskliwą opieką od pierwszych dni swojego życia, aż do późnej starości. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i oprócz specjalistycznej opieki medycznej staramy się zapewnić mu także maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Aby pomoc świadczona w KruVet była zawsze na najwyższym poziomie, nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze wielu specjalizacji, a stałe pogłębianie swojej wiedzy poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego pomagają nam w stawianiu trafnych rozpoznań, a twojemu pupilowi w szybkim powrocie do zdrowia.

Nasz zespół

Właściciel przychodni KruVet

lek. wet. Dawid Kruszyński

Interna psów, kotów i gryzoni, Diagnostyka obrazowa, Chirurgia miękka

Doktor Dawid jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od dziecka marzył o tym, by zostać lekarzem weterynarii i pomagać zwierzętom, nie wyobrażając sobie, że mógłby robić w życiu coś innego, dlatego już od pierwszego roku studiów odbywał praktyki w wielu warszawskich klinikach, nabywając umiejętności pod okiem specjalistów z wielu dziedzin weterynarii, w szczególności z zakresu chirurgii oraz diagnostyki obrazowej. Aktualnie doktor dalej pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii, anestezjologii oraz diagnostyki obrazowej.

Kierownik przychodni KruVet

lek. wet. Lena Podeszko

Interna psów i kotów, Diagnostyka obrazowa

Doktor Lena jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od czasu ukończenia studiów uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach z zakresu m.in. dermatologii oraz diagnostyki obrazowej psów i kotów. Ciągłe poszerzanie wiedzy w połączeniu z niebywałą wiedzą i intuicją pomagają jej radzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami klinicznymi. Jej holistyczne podejście do każdego pacjenta już nieraz udowodniło nam, jak bardzo możemy na niej polegać. Pani doktor kocha zwierzęta, a pomoc im jest jej największa pasją, o czym na pewno przekonacie się w trakcie wizyty u niej.

Lekarz weterynarii

lek. wet. Jarosław Wieczorek

Chirurgia miękka, Ortopedia

Doktor Jarosław jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od początku wiedział, że chirurgia i ortopedia są jego pasją, dlatego już w trakcie studiów rozpoczął pracę w Katedrze Chirurgii SGGW, Swoje umiejętności pogłębiał pracując w wielu klinikach m.in. w Niemczech, RPA oraz Wielkiej Brytanii, przez co z czystym sumieniem można o nim powiedzieć, że jest jednym z najbardziej doświadczonych chirurgów w Warszawie.

Lekarz weterynarii

lek. wet. Roman Goncharuk

Stomatologia

Doktor Roman jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Na co dzień praktykuje jako lekarz internista, dzięki czemu ma styczność z przypadkami z wielu różnych dziedzin weterynarii, a jego wiedza jest zawsze aktualna. Najwięcej czasu doktor poświęca jednak swojej pasji – stomatologii psów i kotów, która pomogła mu uratować już niejeden uśmiech.

Lekarz weterynarii

lek. wet. Agata Chojecka

Kardiologia

Doktor Agata ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, następnie pogłębiała swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Aktualnie pani doktor doskonali swoje umiejętności z zakresu kardiologii w trakcie Europejskiej Specjalizacji z Kardiologii (ESAVS) pod okiem najlepszych specjalistów z tej dziedziny w Europie. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu.

Lekarz weterynarii

lek. wet. Krzysztof Kujawa

Gastroenterologia, Dietetyka

Doktor Krzysztof jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i zajmuje się jedną z najszerszych dziedzin weterynarii, jaką jest interna. Dzięki swojej ogromnej wiedzy z tego zakresu, w szczególności gastroenterologii i dietetyki, jest w stanie układać diety dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających pacjentów, uwzględniając ich szczególne wymagania żywieniowe związane z różnymi jednostkami chorobowymi.

Zapisz się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty telefonicznie, by uniknąć czekania w kolejce i zaoszczędzić stresu swojemu zwierzakowi.

KruVet - Przychodnia weterynaryjna Piaseczno

Wybierz KruVet i zadbaj o zdrowie swojego zwierzaka!

Skontaktuj się z nami

ul. Strusia 8/17, 05-500 Piaseczno

Zapraszamy w godzinach

Pon-Pt:Sobota:Niedziela:
9:00 - 21:0010:00 - 20:0011:00 - 13:00
© 2023 by Kruvet - Przychodnia weterynaryjna|Realizacja: Michał Stokowski
Polityka Prywatności